Балансування лімфатичної системи – це симбіоз кінезіологічних і остеопатичних технік, який допоможе швидко, безпечно і актуально провести діагностику і корекцію лімфатичної системи. Вона в корені відрізняється від класичного лімфодренажу.

Цей підхід включає в себе системну і холістичну вистройку організму перед дренуванням. Основа прокачування буде проходити в торакальній і абдомінальній частинах тіла, а не в кінцівках. Упевнений, що вам відомий принцип повноти склянки: якщо стакан повний, то ми туди не можемо нічого налити. Для того, щоб щось налити, спочатку ми повинні спорожнити склянку. Точно так і в тілі. Що я маю на увазі?

Лімфа тече знизу – вгору, і якщо вверху є застій, то нижня частина буде сповільнювати свій рух і формувати там зайвий тиск. Це тиск буде приводити до дисбалансу целлюлітних капсул, який є однією з основних проблем при целюліті.

Ви навчитеся не просто прокачувати лімфу, ви навчитеся балансувати тіло і відновлювати життя в організмі. Рух рідини в організмі – це життя!

Якщо поглянути по-простому, то лімфатична система – це гірська річка. Щоб називатися гірської, річка повинна мати стрімкий і безперешкодний потік. Як тільки на її шляху утворюється перешкода, – дамба, наприклад, – річка починає розливатися і заболочуватися. Нагадаю, що в тілі місце, де утворюється болото, – це інтерстеціальна (міжклітинна) рідина. Вона служить, з одного боку, сховищем поживних речовин для клітини, а з іншого – каналізацією, куди клітина скидає “відходи” своєї життєдіяльності.

Так ось, якщо немає стрімкого потоку, який з одного боку несе їжу клітинам, а з іншого виводить відходи, то з часом клітини починають харчуватися всім підряд, що призводить до інтоксикації. При чому, як на клітинному рівні, так і на рівні всього організму.

Людина складається на 70% з рідини, і будь-який локальний застій в рідинної системі буде вести до глобального збою всього організму, так як наш організм – єдине ціле!

Наша робота, як фахівців, в першу чергу полягає в пошуку застійних місць. На наступних етапі ми усуваємо перешкоди (дамби). Після цього, робимо дренаж. І четвертий, заключний етап – синхронізація розбалансованою лімфатичної системи.

Так, складніше, ніж лімфодренажний масаж, але в рази результативніше і корисніше для організму людини. І перевірити ефективність просто – пройдіть навчання, застосуєте на своїх клієнтів і оціните результат

Творіть здоров’я і ваші клієнти залишаться з вами назавжди!

P.S .: трохи історії для тих, хто дочитав до цього місця.

Безперервність рідини – відкриття 19-го століття

В кінці 19-го століття, використовуючи тільки свої руки, д-р Ендрю Тейлор придбав глибоке знання людського тіла. Він розповів про деякі свої погляди на фізіологію людини, використовуючи такі вирази:

«Правило артерії та вени універсальне для всіх живих істот, і остеопат повинен знати це і дотримуватися своїх постанов, інакше він не досягне успіху в якості цілителя».

«Ми страждаємо від двох причин – брак і тягаря мертвих родовищ».

«Лімфатики повсюдно пов’язана з спинною хордою і всіма іншими нервами … і всі п’ють з вод мозку»

«Душа людини з усією його чистою живою водою, здається, живе в фасції його тіла».

Ці образні заяви описують безперервний потік рідин через артерії і вени в живу сполучну матрицю тканини, в кінцевому рахунку сполучає цереброспинальну рідину з лімфатичною системою.

Оптимальний обмін рідин через цю матрицю сполучної тканини вважається істотним для ЗДОРОВ’Я і справжньою метою лімфатичного балансу!

ЕСТЬ ВОПРОСЫ? НАПИШИТЕ НАМ!

получите консультацию