З якими проблемами і захворюваннями можна йти на прийом до кінезіолога?

Кінезиологія вклала в руки фахівцям революційні інструменти, завдяки яким вдається отримувати просто вражаючі результати. Там, де традиційні методи не спрацювали і не допомогли, застосування кінезіології допомогло досягти головної мети – допомогти людині бути здоровим.

І мова не тільки про фізичне здоров’я. Наукою доведено, що багато проблем зі здоров’ям безпосередньо залежать від емоційного стану. Але ж фактори, які впливають на наше з вами емоційне здоров’я, зустрічаються кожен день: стреси на роботі (нервовий шеф, горять терміни, неадекватні клієнти), непорозуміння з рідними і близькими, фінансові проблеми (кредит, проблеми в бізнесі, затримують зарплату, а в дитини порвалися чобітки), шкідливі сусіди, водії-хами на дорозі. Думаю, не варто продовжувати – швидше за все, ви і самі з ними стикалися.

Як показує практика, найбільше ресурсів необхідно, щоб відновити емоційний баланс людини. Так, тут варто уточнити: не тимчасово поліпшити стан, а пропрацювати цю проблему і усунути її згубні наслідки для організму на багато років і десятиліття.

Тепер же давайте подивимося, з якими показаннями ефективно справляється кінезіологія:

  • порушення в роботі опорно-рухового апарату (болі в спині і шиї, болі в суглобах, остеохондроз, сколіоз, наслідки травм, радикуліти і т.п.);
  • підвищений або знижений артеріальний тиск, черепно-мозкові травми, порушення мозкового кровообігу, підвищений внутрішньочерепний тиск;
  • головні болі, мігрені, безсоння, головні болі і запаморочення:
  • ВСД (вегето-судинна дистонія)
  • передменструальний синдром, кісти яєчників, болі при застійних явищах в малому тазі, знижена потенція, запальні гінекологічні і урологічні захворювання;
  • оніміння, набряки, болі в кінцівках, порушення кровообігу в судинах рук і ніг;
  • розлади центральної нервової системи;
  • неврози, депресія, апатія;
  • підвищена збудливість, зниження працездатності, швидка стомлюваність і сонливість, погіршення пам’яті, неуважність, хронічна втома і ін.
  • ослаблений імунітет і захворювання імунної системи.

Вражає, правда? А якщо врахувати, що симптоми різних захворювань схожі, лікуватися можна довго. Добре, якщо діагноз поставлений правильно і лікування виявиться ефективним. В іншому випадку, захворювання тільки посилюється і для його лікування потрібно докласти вже набагато більше ресурсів. І моральних, і матеріальних.

Кінезиологія дозволяє знайти причину дисфункції (а компенсацію у вигляді болю) і і відновити баланс організму. А якщо кинезиолог володіє практичними знаннями з біодинаміки, остеопатії та інших сучасних методик допомоги організму людини, то результати будуть вражаючими. Адже поки ми здорові – ми можемо змінити світ і радіти кожному дню.

Здоров’я вам і мудрих рішень!

Є ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ!

отримайте консультацію