Прикладна фізіологія – інноваційний підхід, що володіє комплексом засобів і інструментів для вирішення складних проблем здоров’я.

Річард АТТ – основоположник і новатор

Розробив цю методику в 1984 році Річард АТТ (Richard Utt). Постійне фізичне нездужання і ряд важких хвороб, включаючи набряк мозку, змусив Річарда шукати альтернативні способи лікування. Так він познайомився з доктором Шелдоном Ділом. (Sheldon Deal). Багато годин терапії та спостереження за результатами підштовхнули Річарда до детального вивчення кінезіології.

Талановитий авіаційний механік ВПС почав ретельно вивчати анатомію, фізіологію, прикладну кінезіологію, неврологію та інше. Крім того, увагу Річарда було направлено і на вивчення китайської традиційної медицини. Завдяки рокам практики і аналізу результатів впливу сформувався новий підхід до лікування організму і новий напрямок в кінезіології.

У чому унікальність прикладної фізіології

Головна особливість – використовуючи голографічну теорію, знаходити в органах, тканинах і клітинах згубні залишки стресів і усувати їх, опрацьовуючи таким чином проблему людини.

Розглянемо основні складові цього підходу.

7 елементів (7 ключів Ци), щоб краще інтегрувати фізичне і метафізичне.

Це розширена китайська система 5-ти елементів, в яку Річард АТТ додав Повітря і Ефір.

Тривимірний підхід до тіла, що грунтується на голографічній теорії.

Можливо, поняття голограма вам вже знайомо. А навіть якщо і ні, один з основних принципів голографії простий: якщо розрізати голографічну пластину на сотні шматочків, зібрати назад її можна по одному шматочку. Точніше, за інформацією, яка прихована всього лише в одній маленькій частинці.

Ця концепція лежить в основі філософії і практики прикладної фізіології – зібрати окремі фрагменти проблеми, скласти пазл і збалансувати організм.

Концепція 7 стресових станів м’язів

Спеціальні прийоми допомагають визначити, яв якому стані мязи насправді. Це важливо оскільки, сильний при тестуванні м’яз за фактом може бути в дисбалансі.

Корекція через скалярні хвилі.

Якщо вам поняття “скалярная хвиля” не знайоме – не варто турбуватися. Простою мовою – це прояв електромагнітного поля. І його впливу щомиті зазнає наш з вами організм. А відповідно і всі процеси, що відбуваються в ньому.

Правильно застосовуючи спеціальні методи, прикладний фізіолог робить вплив енергії скалярних хвиль цілющим.

Крім усього вище викладеного зверніть увагу на те, що хвороба в прикладній фізіології розглядається як стрес. Це сигнал, який повідомляє людям: певні фізичні і метафізичні закони порушені і, щоб продовжити духовне зростання, їх потрібно скорегувати.

Власне, і сам процес роботи зі стресом теж інший. Замість того, щоб пасивно дозволити терапевту усунути стрес, людина може свідомо брати участь в пропрацюванні страху, спостерігаючи і розуміючи, що відбувається. А усвідомленість, за фактом, виключає можливість регресії.

Ми прийшли до головної мети прикладної фізіології – духовний, розумовий, емоційний і фізичний добробут людини. І баланс – шлях до цієї мети.

Прикладна фізіологія в світі: хто застосовує і як здобути освіту

Сьогодні прикладну фізіологію визнали США, Канада, Європейський Союз, Швейцарія та Австралія. І підхід, який спочатку призначався для використання звичайними людьми, сьогодні застосовують лікарі, тілесно-орієнтовані психотерапевти, кінезіологи.

Кожен практик, в завдання якого входить допомогти людині вирішити проблеми зі здоров’ям, може стати дипломованим прикладним фізіологом.

Навчальні курси ведуть сертифіковані міжнародні інструктори. Пишаємося, що серед них Олександр Підлужний – психолог, кінезіолог, остеопат, засновник Центру кінезіології і біодинаміки.

Відкриваються двері до іншого розуміння людини, процесів в тілі і ресурсних можливостей організму. Є ресурси для якісної корекції здоров’я і нам залишається тільки навчитися грамотно їх застосовувати.

Творіть здоров’я!

Є ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ!

отримайте консультацію