Незважаючи на те, що перша група річної програми «від Новачка до Профі» стартувала в лютому 2019 року, у багатьох бажаючих до сих залишаються питання. У цій статті розкриваємо моменти, за якими найчастіше звертаються до нашого координатора навчальних програм.

Річна програма – це не навчання по кінезіології. Це найкращі техніки і з кінезіології, і з остеопатії.

В першу чергу, річна комплексна програма навчання «від Новачка до Профі»– це унікальний симбіоз кінезіології і остеопатії, відмінно доповнених анатомією і м’якими техніками мануального впливу. Найефективніші техніки зібрані в одному “флаконі”, щоб ви могли працювати зі своїми клієнтами на всіх рівнях: структурному (опорно-руховий апарат), вісцеральний (внутрішні органи) і емоційному, починаючи від грамотної діагностики та закінчуючи корекцією дисфункцій.

Буває, що зателефонувавши в Центр, бажаючі кажуть: «хочу записатися на річне навчання з кінезіології». Як ви вже зрозуміли, в річну програму входить і кінезіологія, і остеопатія Це два дуже різні підходи роботи з людиною, але вони дуже добре доповнюють один одного. Такий симбіоз технік дозволить вам підібрати найбільш ефективні інструменти для роботи в кожному індивідуальному випадку

Систематичне і структуроване навчання протягом року

Відмінною рисою річної програми є систематичне навчання, яке складається з 7 модулів і міжмодульних зустрічей. Один модуль – це триденний семінар, присвячений одній конкретній темі. Модулі проходять з періодичністю 1,5 – 2 місяці Цей час необхідний, щоб на особистій практиці з клієнтами застосувати отримані знання, розкласти «по поличках» вивчений матеріал і підготуватися до наступного семінару.

Будинок будується з фундаменту і по цеглинці виростає в надійну і міцну конструкцію, підготовлену для використання. Таким же принципом слідуємо і ми – від простого до складного, крок за кроком.

Починаємо з міології, цілісного розуміння взаємодії всіх структур в тілі і закінчуємо глибокими корекціями для відновлення емоційного та вісцерального балансу

Зараз у вас могло з’явитися питання: «Так може мені і не треба йти на анатомію, же вже це знаю з універу / курсів»? Людський організм – надзвичайно складна і цікава конструкція, зі своїми законами, особливостями і здібностями до адаптації, тому анатомію по книгам / відео можна, і навіть потрібно, вчити все життя. Як показує наш досвід проведення навчання, навіть досвідчені фахівці, які протягом багатьох років практикують і дуже добре знають фізіологію і анатомію, губляться, коли потрібно на практиці, на живій людину, прощупати м’язи, визначити місця їх кріплення, пояснити біомеханіку.
Саме тому перший модуль навчання присвячений топографії м’язів і їх функціональним взаємозв’язкам.

На другому модулі вивчаємо міофасціальний реліз – м’яку техніку діагностики і корекції фасціальних дисфункцій. Саме з міофасціального релізу починається шлях в остеопатію.

Одним із завдань цього семінару є підвищення перцепції. Саме перцепція, іншими словами відчуття тканин тіла, дозволяє працювати з фасцією, впливаючи м’яко, але ефективно.

Третім модулем в річній програмі навчання є мануально-м’язове тестування – чудовий інструмент діагностики і основа прикладної кінезіології. Головний акцент в цьому навчанні зроблений не на тому, щоб ви навчилися визначати тонус м’язів, а на тому, щоб ви могли діагностувати стан нервової системи, інтерпретувати її «відповідь» і засвоїли алгоритм визначення першопричин дисбалансу в тілі.

«Екватором» річного навчання є семінар «Міофасціальні ланцюгі». Три дні ми вивчаємо схеми взаємодії м’язів і зв’язок в тілі. Спираючись на мануально-м’язове тестування, визначаємо місце дисфункції, а за допомогою спеціальних прийомів вчимося відновлювати збалансовану роботу опорно-рухового апарату.

Цілих два семінари, 5 і 6 модулі, спрямовані на роботу з внутрішніми органами. Використовуючи мануально-м’язове тестування і міофасціальний реліз вчимося визначати місце дисбалансу і його причину, а далі, за допомогою кінезіологічних і остеопатичних технік проводимо корекцію і відновлюємо гармонійну роботу внутрішніх органів.

Завершує річну програму навчання семінар з психосоматики.
Не секрет, що емоції впливають на вироблення гормонів, а ті в свою чергу, впливають на фізіологічні процеси в організмі. Постійні стресові ситуації безпосередньо впливають на наш фізичний стан і часто заважають нам радіти життю.
Семінар з відновлення емоційного балансу побудований на кінезіологічних прийомах і чудово доповнює техніки роботи на структурному і вісцеральний рівні.

Після кожного модуля нас чекають міжмодульні зустрічі, під час яких ви разом з викладачем розбираєтеся в питаннях, які з’явилися в процесі вашої роботи з клієнтами

Підходить тим, хто готовий ширше поглянути на можливості відновлення здоров’я

Річну програму навчання «від Новачка до Профі» ми особливо рекомендуємо масажистам, реабілітологам, тілесним терапевтам. Зростає інтерес до програми у лікарів і тренерів.

Головне, щоб ви застосовували отримані знання на практиці і прагнули допомагати своїм клієнтам на зовсім іншому рівні, підходити цілісно і різнобічно до вирішення їх проблем зі здоров’ям.

Ми за краще якість роботи, за кращу якість життя. Приєднуйтесь – будемо раді бачити вас в рядах успішних професіоналів і в колі однодумців!

P.S .: набір на річну програму навчання у нас проводиться тільки два рази на рік! Наступна група стартує в жовтні 2021 року. Всі деталі дивіться на сайті за посиланням

Є ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ!

отримайте консультацію