«Природа зцілює, доктор лікує»
Парацельс

Біодинаміка – дуже потужний і одночасно м’який інструмент для відновлення здоров’я і балансу організму. Головна ідея біодинаміки, полягає в пошуку здоров’я, а не хвороби. Вірніше, в пошуку програми, закладеної самою природою в кожну клітинку нашого тіла.

Звідки ж з’явилася біодинаміка?

Назва «біодинаміка» утворилося від двох грецьких слів: «bios» – життя і «dinos» – сила. Виходить, що біодинаміка – це наука про життєві сили.

Сам напрям, як особливий метод по відновлення здоров’я, бере свій початок з остеопатії (У. Сазерленда і Е. Стілла), однак підходи у них відрізняються. Остеопатія включає в себе біомеханічний підхід, при якому корекції в великій мірі діють зовні всередину. Корекція ж за методом біодинаміки діє зсередини назовні.

Як працює біодинаміка?

Спробую донести складні речі максимально просто.

Біодинаміка – це, перш за все, робота з енергетичним потенціалом, який управляє формою і функцією людського розуму і тіла. Оскільки ми живемо в матеріальному світі нам набагато простіше сприймати ті речі, які можемо побачити, помацати, спробувати. Через це ми часто не беремо до уваги, що людина є чимось більшим, ніж просто набір тканин, кісток, рідини і тому намагаємося знайти пояснення хвороби тільки в фізичному її прояві.

Давайте розглянемо людини не просто як шматок м’яса, а як біологічну систему. Систему, яка об’єднала в собі фізику і метафізику, які взаємодіють між собою через нервову тканину і рідинну систему.

Візьмемо один з найважливіших і необхідних для життя процесів – дихання. На фізичному рівні, якщо перекрити кисень на короткий час, то у людини починаються незворотні процеси, які призводять до летального результату. Якщо дихає фізичне, значить має дихати і тонке (я маю на увазі енергетичне) тіло.

Дослідження tнергетичного потенціалу природи людини проводились різними світовими вченими і фахівцями в різних галузях, серед яких Д. Менделєєв, В. Тесла, В. Райх, У. Сазерленд і ін. Всі вони прийшли до єдиного розуміння, що тонке тіло людини наповнюється (дихає) завдяки Вселенській енергії: В. Райх назвав її оргон, Н.Тесла – скалярною хвилею, Д. Менделєєв – світовим ефіром. Назви різні, але в загальному цей процес можна назвати Диханням Життя. Тому дихання фізичного тіла можна назвати «вторинне дихання», а подих (наповнення) тонкого тіла – первинним.

«Так-так, секундочку», – можливо зараз подумали ви, – чому це Первинне в тонкому тілі? Відповідь проста – з нього починається життєвий потенціал. Застій енергії в тонкому тілі буде приводити до застою рідини на фізичному рівні і збою фізіологічних процесів і гомеостазу. Відбувається це тому, що основні місця перетину фізичного і енергетичного тіл знаходяться в великих сплетіннях нервової системи і передаються через цереброспинальну рідину на всі інші рівні рідини (кров, лімфа, міжклітинна рідина).

А тепер давайте подумаємо: що буде, якщо ми відпрацюємо причину тільки на фізичному рівні, ігноруючи енергетичний потенціал? Ми просто не доберемося до справжньої, або як модно зараз говорити, первинної причини. Корекційні маніпуляції матимуть короткостроковий ефект і найближчим часом відбудеться повторний збій програми.

Первинний баланс на рівні метафізики, а вторинний – на рівні фізики – це і є біодинамічний підхід – зсередини назовні.

Сьогодні дуже мало фахівців, не тільки в Україні, але і по всьому світу використовують біодинаміку як основний інструмент для відновлення здоров’я людини. Переконайтеся самі – запитаєте своїх колег. Чому так склалося – предмет окремої розмови. Однак ті результати, які дає біодинаміка – вражаючі: тіло саме знаходить проблеми і використовує закладені в нього ресурси, щоб зцілитися.

Замість висновку, хочу ще раз зазначити, що основа біодинамічного підходу в тому, щоб почути мудрість тіла, його природу і допомогти йому відновити здоров’я!

Є ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ!

отримайте консультацію